Výroba

Při výrobě dřevěných eurooken a vchodových dveří dbáme na kvalitní zpracování. Každý výrobek prochází několika kontrolami. Firma OKNA-DVEŘE JAVORNÍK, s.r.o. disponuje nejmodernějšími technologiemi a obráběcími CNC centry, díky kterým nabízí vysokou kvalitu produkce.

Např.: COLOMBO AM 50 – CNC obráběcí stroj na výrobu eurooken a vchodových dveří propojený online s PC. Veškeré rozměry zadává řídící jednotka z podkladů zadaných softwarem KLAES.

Nemalý podíl na vysoké kvalitě výrobků má také systém povrchové úpravy oken a vchodových dveří. Tato povrchová úprava je prováděna vysokotlakou pumpou v klimatizované lakovně.

Dále pak MORBIDELLI AUTHOR 644, CNC obráběcí centrum propojený online s PC. Tento stroj je řízen CAM systémem a díky tomuto strojnímu vybavení naše výrobky vyhovují nejnáročnějším požadavkům zákazníků. O špičkové kvalitě výrobků se můžete osobně přesvědčit přímo ve výrobním závodu ve Štítné nad Vláří.

S ohledem na ochranu životního prostředí a z důvodu neustále se zvyšujících cen energií společnost OKNA-DVEŘE JAVORNÍK, s.r.o. neustále sleduje moderní trendy na trhu.Poslední novinkou je specializace na výrobu extra izolačních oken pro nízkoenergetické stavby pasivní domy.